گردنبند نقره گارنت 16.2 گرمی

دسته زیور آلات زیردسته مدال

گارنت - حجر سیلان – نارسنگ

خواص جادویی
سنگ وفور و باروری خوبی است
اگر به عنوان هدیه باشد یک نماد خوشی و وفاداری به شمار می رود
برای قاعدگی زنان خوب است
اگر این سنگ بصورت غیرقانونی بدست آمده باشد برای مالک جدیدش نفرین و بدشانسی به دنبال خواهد داشت تا اینکه به مالک قانونی اش بازگشت داده شود
در برابر دزدها محافظ است
سیستم انرژی را متعادل می کند و میلها را برمی انگیزد
اگر هنگام خواب این سنگ همراهتان باشد شما می توانید رویاهایتان را به خاطر بیاورید
:از دیگر خصوصیات
دریافت خوشی، نیرو، دارایی و ثروت، صلح، بردباری، اصرار، تمایلات نفسانی، تطهیر، تیز شدن ادراکات، قوی شدن بدن و بالا رفتن تحمل، کمک به کالبد عاطفی


این سنگ از سیلیكات زیر كو نیوم قرمز تشكیل می شود كه از روشنی به تیرگی متمایل است . محل های اصلی و منشا آن قلندران بوهم /چك ماداگاسكار آریزونا آفریقا ی جنوبی هند شرقی و استرالیا است .

تاثیر بر بدن :
نارسنگ ها كمكهای گوناگونی انجام میدهند . آنان باعث تقویت قلب و تنظیم جریان خون در بدن می شود و پلاسمای خون و گلبولهای سفید را افزایش میدهند . نارسنگ باعث تحلیل همو گلوبین خون و فعال كردن جریان خون میشود . كم خونی را درمان می كند . خستگی و نتایج حاصل از آن و تحلیل قوا را از بین می برد . این سنگ اثر محركی بر اندامهای تولید مثل دارد . توانایی جنسی را زیاد میكند و بیماری های اندام تولید مثل و ناتوانی جنسی را از بین می برد . به مجرای مویرگهایی كه نقش مهمی در نایژه و ریه ها دارند نیرو می بخشد . همچنین میتوان آن را بر علیه التهابات مفصلی رماتیسمی دملها (كوركها ) التهابات و بیماری های پوستی بكار برد . مغز را تقویت میكند .آشفتگیهای ذهنی را می كاهد و به كلیه ها طحال و كبد نیرو می بخشد .

اثر بر روح و روان : این سنگ به شادی و نیروی زندگی میدهد . دارای اثر اصلاح كنندگی است . انرژی و شجاعت می دهد . گرمی رنگ قرمز تیره اش باعث نیروی محركه قدرت اراده اعتماد به نفس و مو فقیت می شود . به دلیل نفوذش بر روح غده هیپو فیز برای مدیتیشن بسیار عالی است . نارسنگ دارای قدرتی استكه مارا با زمین مرتبط می كند . ودر پیشرفت زندگی دنیایی كمك بسزایی كرده و اندوه و افسردگی را مداوا می كند .

نشان طالع بینی : نارسنگ مختص علائم قوچ عقرب و طبق رسوم هندی متعلق به نشان شیر نیز است .
طبقه چاكرا :
این سنگ متعلق به چاكرای ریشه است .

خصوصیات : اشخاص عاشق و فریفته باید خود را توسط این سنگ از بند رها كنند .
فروش و نگهداری :
نارسنگ در بازار فروش به شكلهای سنگ نتراشیده صیغلی ( در قطعات بسیار كوچك ) داخل زنجیر و جواهرات دیده می شود . هر هفته باید زیر آب شسته شود و در نور خورشید قرار گیرد .
منبع:

عنوان كتاب: سنگ درمانی
نویسنده: شوفل برگر_لاندهر
مترجم:فرحناز ثنایی موحد
انتشارات: اهورا
جلد:1و2
وقسمت های خواص جادویی ازمتون انگلیسی معتبر ترجمه شده است.فروشنده: ترنم دات کام

قیمت: 115,000 تومان

روش خرید: برای خرید گردنبند نقره گارنت 16.2 گرمی، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.