زانو بند مغناطیسی دکتر لون

زانو بند مغناطیسی دکتر لون

دسته لوازم زیردسته پزشکی

اعجاز قرن جهت كاهش درد همین الان بخرید و 2 زانو بند و یک مچ بند برایتان ارسال شود
زانوبندها و كمربندهای Dr.Levines محصولاتی جدید و بسیار موثر بر مبنای روشهای مغناتیك درمانی می باشند در این محصولات فلزاتی كاملا بی خطر كه صرفا جنبه درمانی دارند و در دو قطب تولید میدان مغناطیسی می كنند بكار رفته است. وجود میدان مغناطیسی باعث : افزایش جریان خون در موضع استفاده شده و ترمیم بافت افزایش نفوذ پذیری عروق و كاهش التهاب مفاصل افزایش آستانه تحریك درد (كاهش درد تا70 % درطی1.5-1 ماه) می شود.
اعجاز قرن جهت كاهش درد
زانوبند Dr.Levines نوار بسیار سبكی است كه زانو را در بر گرفته با نگهداری كاسه زانو از زیر آن مكانیسم مفصل كشكك زانو را اصلاح می كند بدون آنكه هیچ محدودیت حركتی ایجاد نماید. زانو بند درد را كاسته و به شما اجازه می دهد دوباره به راحتی حركت كنید.
اگر به هنگام بازی تنیس دویدن و یا انجام هر نوع تمرین ورزش احساس درد دارید اگر به هنگام راه رفتن، دویدن،… زانو هایتان پیچ می خورد شما به زانو بند مغنا طیسی Dr.Levines نیاز دارید.
طراحی وتولید شده توسط جراح اورتوپد Dr.Levine
مطرح شده در مجله های پزشكی مهم دنیا
استفاده شده توسط هزاران نفر

فروشنده: فروشگاه اینترنتی ساها

قیمت: 42,000 تومان

روش خرید: برای خرید زانو بند مغناطیسی دکتر لون، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید زانو بند مغناطیسی دکتر لون