آموزش پركاشن

آموزش پركاشن

دسته موسیقی زیردسته خارجی

به مجموعه ادوات كوبه ای پركاشن گفته می شود.پیدایش این سازها به هزاران سال پیش یعنی هنگامی كه انسان برای اولین مرتبه قطعات چوب و سنگ و استخوان را بر هم نواخت تا بدین وسیله ریتم كف زدن و پایكوبی را در خود را تقویت كند بر می گردد.كوبه ای های ابتدایی كه از مواد طبیعی ساخته شده اند امروزه هم توسط بسیاری از ملیتها به منظور همراهی آواز رقص یا دادن خبر به كار میرود.تمایل به ایجاد تن ها و اصوات مختلف كه با استفاده از اشیا در اندازه ها و انواع گوناگون حاصل میشد،منجر به ابداع سازهایی چون اكسیلوفون و گانگ گردید.
در اركستر سمفونیك غربی سازهای پركاشن متعددی از یك كنده درخت گرفته تا گلوفن مورد استفاده قرار می گیرد.بدیم ترتیب پركاشن در تمامی سبك های موسیقی دنیا به كار گرفته می شود و این امر سبب به وجود آمدن پركاشنهای متعدد و مختلف با تناسب نوع شرایط زندگی و مكان جغرافیایی و نوع موزیك شده است و به مرور زمان كلاسه بندی و نوشته شده است و در حال حاضر در برخی از كشور ها نظیر هند و آفریقا همچنان سینه به سینه انتقال می یابد ولی غالبا به صورت اكادمیك تدریس می گردد.
از جمله پركاشنهای ایرانی هم می توان به دهل،دف،نقاره،تمبك،دایره،كوزه،و................................ اشاره كرد.

فروشنده: فروشگاه اینترنتی بردكو

قیمت: 5,000 تومان

درصد :35

روش خرید: برای خرید آموزش پركاشن، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید آموزش پركاشن