راهنمای کتیا CATIA V6 R2009 Documentation

راهنمای کتیا CATIA V6 R2009 Documentation

دسته نرم افزار آموزشی زیردسته فنی مهندسی

راهنمای کتیا CATIA V6 R2009 Documentation
نرم افزارهای مکانیک در سه بخش عمده CAD ترسیم به کمک رایانه ، CAM تولید به کمک رایانه ، CAE تحلیل مهندسی به کمک رایانه تحولات وسیعی را در زمینه تولید و مهندسی ایجاد نموده است و استفاده از این نرم افزارها باعث کوتاه شدن زمان تولید محصول و بالا رفتن کیفیت و حداقل نمودن هزینه ها و کاهش بسیار در اشتباهات صنعتی شده است . در میان نرم افزارهای مختلفی که برای کارهای CAD ، CAM و CAE استفاده می شود نرم افزار کتیا CATIA به لحاظ فراگیر بودن توانسته است بسیار موفق تر و کاربردی تر در اکثریت شرکتهای هوافضا ،کشتی سازی ، صنایع خودرو و لوازم صنعتی و خانگی بکار گرفته شود . فرایندها و عملیات های فنی و کاربردی مانند مدل سازی قطعات و تهیه نقشه ، فرمول نویسی ، جداول طراحی ، طراحی سطوح ، ورق کاری ، مونتاژ ، تحلیل و بهینه سازی و کمک بسیار موثری در عملیات ماشین کاری و طراحی و تولید قالب، طراحی مکانیزم ها و طراحی سازه های فلزی داشته است .قابلیت منحصر بفرد نرم افزار کتیا داشتن محیط چند منظوره است ؛ یعنی در زمان واحد می توان در محیط های کاری مختلفی کار کرده و هر کدام را در پنجره ای جدا مشاهده نمود . به عنوان مثال می توان هم زمان که طراحی یک قطعه را انجام می دهیم ، در پنجره دیگر تحلیل آن قطعه را تحت بارگذاری و شرایط کاری مشاهده و در پنجره دیگری هم زمان نحوه ماشین کاری و ساخت آن و خروجی های جی کدG-Code وایزو ISO آن را برای تهیه فایل های مورد نیاز ماشین های CNCکنترل نمود و در پنجره دیگری کارکرد قطعه مثلا در موتور یک اتومبیل را مشاهده نمود...هرتغییری در یک محیط در محیط های دیگر نیز هم زمان اعمال می شود مهندسی هم زمان می توان نامید . بنا براین آموختن کامل نرم افزار کتیا امکان پذیر نبوده و هر متخصصی در زمینه کاری خود بخشی از نرم افزار را فراگرفته و استفاده می نماید. از مشخصات جدید نسخه کتیا 6CATIA به قابلیت نمایش همزمان 11 بخش طراحی به طور همزمان ، پشتیبانی بیشتر از فرایندهای پیوسته ساخت و تولید ، تغییرو تبدیل محصول قدیم به محصول جدید ، بایگانی محصول قدیم و به وجود آمدن محصول جدید تولید به هنگام . نمایش کل سیستم محصول به صورت مجموعه ، پوشش و طرح های مختلف محصول مثلا ماشین کلاسیک، براق ، متالیک و فلزی ، اسپرت مانند تم در رنگ و جلوه . باز نمایی قطعات مکانیکی به صورت آزاد و بهتر مثلا در مونتاژ مکانیکی شما می توانید اجزاء را در هر نمایی وهر جهتی بالا پایین چپ وو راست باز نموده اجزاء موتور را نمایش دهید . مدیریت بهتر اجزاء و روابط اجزاء به صورتی که طراحی بهتر و کیفیت بالاتر و همچنین کاهش زمان تولید و اعمال تغییرات و حداقل نمودن خطا را به همراه داشته باشد.

اسناد و جزوه راهنمای کتیا:
این مجموعه سی دی شماره 3 از سری کامل کتیا 2009 می باشد . همانطور که میدانید بسیاری از نرم افزارهای دارای راهنمای آنلاین و یا به مانند آفیس راهنمای جامع می باشند که بهترین خود آموز نرم افزار نیز است. این راهنما به صورت کمک و راهنمایی در مجموعه کتیا می تواند نصب شود و یا بدون آن از نرم افزار استفاده نمایید. این نرم افزار را شما می توانید بدون نیاز به نصب نرم افزار کتیا نصب و مجزا استفاده نمایید . یا آنکه در کنار هر نسخه از کتیا استفاده کنید . یکی از دلایل آنکه این قسمت جداگانه است به دلیل چند زبانه بودن نسخه 9 ویرایش 2009 می باشد. این نسخه به زبانهای چینی ، ژاپنی ، فرانسه ، آسپانیا ، روسی و انگلیسی می باشد. تا شما به دلخواه آن را استفاده کنید . با استفاده از آن رفع اشکال نموده ،سوال کنید ، موارد دلخواه را جستجو و به کمک آن نرم افزار کتیا را بهتر فرا بگیرید .

مشخصات و عرضه محصول :
این نرم افزار – راهنمای کتیا CATIA V6 R2009 Documentation – دریک سی دی عرضه می شود .برنامه های مورد نیاز فوق در سی دی موجود می باشد تا ویندوز خود را به روز رسانی نموده و سپس نرم افزار کتیا را نصب نمایید . این محصول آزمایش گردیده و با کرک تست شده عرضه می شود . تحویل آن با کیفیت عالی در بسته بندی خوب و قیمت مناسب تضمین شده و پیگیری و پشتیبانی پس از فروش تمامی محصولات به صورت آنلاین و تلفنی توسط این فروشنده صورت می گیرد.

نام محصول : راهنمای کتیا CATIA V6 R2009 Documentation
حجم وتعداد : 1 CD
هدیه : فایل های به روز رسانی ویندوز وکتاب الکترونیک

فروشنده: کاسپین1

قیمت: 2,500 تومان

درصد :25

روش خرید: برای خرید راهنمای کتیا CATIA V6 R2009 Documentation ، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید راهنمای کتیا CATIA V6 R2009 Documentation