تلگراف (مورس الكترونیك)

دسته لوازم زیردسته کیتهای الکترونیکی

بوسیله‌ دستگاه‌ مورس‌ می‌توان‌ پیامها را در قالب‌ كُدهای‌ مشخصی‌ مخابره‌ نمود. در جدول‌ الفبای‌ مورس‌ كه‌ ضمیمه‌ این‌ كیت‌ می‌باشد هر یك‌ از حروف‌ و اعداد با خط‌ و نقطه‌ مشخص‌ شده‌اند كه‌ هر نقطه‌ معادل‌ یك‌ بوق‌ كوتاه‌ و هر خط‌ معادل‌ یك‌ بوق‌ مُمتد (حدود یك‌ ثانیه) می‌باشد. با پشت‌ سر هم‌ قرار دادن‌ این‌ علائم‌ می‌توان‌ لغات‌، جملات‌ و اعداد را به‌ صورت‌ رمز مخابره‌ نمود. این کیت علاوه‌ بر جنبه‌ آموزشی‌ و سرگرمی‌ دارای‌ كاربردهای‌ عملی‌ دیگری مانند مخابره‌ پیام‌ از دو محل‌ مختلف‌ و همچنین‌ تست‌ اتصالات‌ در مدارات‌ الكترونیك و الكتریكی‌ می‌باشد. ولتاژ كار این‌ كیت‌ 6 ولت‌ است‌.
کیت چیست؟
کیت مدار الکترونیکی است که که قطعات را به گونه ای به هم متصل میکند.
تا حالا شده یه اختراع بکنید؟ کیت های ما این فرصت را برای شما فراهم میکند تا خودتان با دست خودتان و با کمک یک هویه(که ما رایگان برایتان ارسال خواهیم کرد) دستگاه های مختلف بسازید.

کیفیت مطلوب و کارآیی بالا از مزایای منحصر به فرد این کیت می باشد..(با توجه به توضیحات داخل دفترچه همراه,لحیم کاری کیت را انجام دهید, حداکثر زمان لازم ۳۰ دقیقه)

فروشنده: کالا تو کالا

قیمت: 16,800 تومان

درصد :50

روش خرید: برای خرید تلگراف (مورس الكترونیك) ، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید  تلگراف (مورس الكترونیك)